Krzesła i meble Fameg

Wyjątkowa technologia produkcji mebli FAMEG zapoczątkowana została w XIX wieku przez Michaela Thoneta – wiedeńskiego wynalazcę unikalnej metody gięcia drewna. Od ponad wieku kontynuowane jest niezwykłe, tradycyjne rzemiosło tworzenia ponadczasowych mebli dla pokoleń.

Krzesła Fameg

Od lat pięćdziesiątych nasza firma funkcjonuje pod nazwą „Fameg”. Stale doskonalimy produkcję mebli, docenionych już na wszystkich kontynentach. Będąc spadkobiercami 140-letniej unikalnej technologii produkcji wciąż się rozwijamy i obecnie jesteśmy jednym z największych producentów drewnianych krzeseł giętych w Europie oraz należymy do liderów tej branży na świecie.

W ofercie GajdaHome znajdziesz wszystkie produkty firmy Fameg. W sklepie stacjonarnym w Gdańsku na Alei Grunwaldzkiej 303 skonfigurujesz mebel według własnych potrzeb. Dopasujesz tkaniny obiciowe oraz wybarwienie drewna do twojego wnętrza.

Krzesła Fameg

Pobierz katalog FAMEG

pobierz (plik PDF - 28MB)

Krzesła Fameg

Pobierz katalog materiałów FAMEG

pobierz (plik PDF - 3MB)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą FAMEG oraz kontaktu mailowego na  info@gajdahome.eu  lub telefonicznego  +48 793 505 404

 

Krzesła Fameg

Krzesła Fameg Krzesła Fameg

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl