Innowacja od JMB - materace JMB x Italy

Jedną z ciekawszych propozycji JMB Design są materace JMB x Italy. Są to produkty o uniwersalnym charakterze, wykorzystujące nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Jeśli zależy Ci na odpowiednim podparciu kręgosłupa na całej jego długości, ten innowacyjny materac kieszeniowy okaże się właściwym wyborem. Pozwala on odpowiednio zregenerować organizm oraz zapewnić użytkownikom wysoki standard wypoczynku.

Sekret tkwi w sprężynach

Charakterystyczną cechą reprezentowaną przez materace JMB x Italy są wyjątkowo wysokie sprężyny, których wysokości wynosi aż 18 cm. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać komfort, którego próżno szukać w produktach oferowanych przez konkurencję. Ponadto, każda sprężyna umieszczona w materacu znajduje się w specjalnie zaprojektowanych woreczkach z fizeliny, co przekłada się zarówno na podwyższenie wytrzymałości produktu, jak i odpowiednie zabezpieczenie jego istotnych elementów. W efekcie, materace JMB x Italy przez długi czas świetnie spełniają swoją funkcję. Jeśli dołożymy do tego niezależną pracę sprężyń, uzyskamy produkt o doskonałej elastyczności punktowej, która pozwala na komfortwy sen nawet dla dwóch osób śpiących w jednym łóżku.

Materace JMB x Italy – gotowe na wszystko!

Innowacyjna konstrukcja oraz przemyślane wykorzystanie materiałów to gwarancja optymalnej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. Skutkuje to optymalnym odprowadzaniem wilgoci, a jednocześnie zapobiega powstawaniu szkodliwych dla zdrowia bakterii i drobnoustrojów. Dzięki takim właściwościom, materace JMB x Italy są idealne zarówno do domu, jak i obiektów noclegowych. Produkt jest dostępny w różnych wariantach wymiarowych oraz dotyczących stopnia twardości. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas opcję odpowiadającą Twoim indywidualnym preferencjom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl