Idealne dopasowane – materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne

Nowoczesne materace termoelastyczne JMB to produkty odpowiadające najbardziej wygórowanym oczekiwaniom odbiorców. W zakresie konstrukcji są to produkty zbliżone do tradycyjnych modeli piankowych, jednak pianki zastosowane w modelach termoelastycznych spełniają dodatkową funkcję. Dzięki sprawnemu reagowaniu na zmieniający się nacisk i temperaturę ciała, materac termoelastyczny do spania znakomicie dopasowuje się budowy anatomicznej użytkownika. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać optymalne wsparcie, wygodę oraz regenerację sił.

Uniwersalny charakter materacy termoelastycznych

Z uwagi na doskonałe właściwości użytkowe, materace termoelastyczne mogą być wykorzystywane przez osoby zróżnicowane pod względem wieku i preferencji. Są to produkty, które doskonale radzą sobie z bólami pleców oraz nadwyrężonymi mięśniami i stawami. Korzystają z nich zarówno osoby zdrowie poszukujące wygody i komfortu, jak i osoby borykające się ze schorzeniami kręgosłupa kub bioder. Materac termoelastyczny do spania daje użytkownikom poczucie ciepłego otulenia, sprawiając że codzienny wypoczynek staje się przyjemniejszy niż kiedykolwiek.

Najnowsze rozwiązania technologiczne - materace termoelastyczne JMB

Inwestując w materace termoelastyczne JMB, masz pewność, że uzykasz produkt wykonany z wysokiej klasy komponentów, wykorzystujący najnowsze dostępne technologie. Wśród modeli zawartych w naszym asortymencie znajdziesz m.in. materace z dodatkiem olejków eterycznych, które w doskonały sposób wykorzystują zalety aromaterapii. Wyciągi z kokosa i lnu wspomagają relaksujący, zdrowy sen dając użytkownikowami poczucie błogiego relaksu i odprężenia. Kolejną godną uwagi propozycją jest materac termoelastyczny do spania o właściwościach ortopedycznych, wykorzystujący dwa wkłady piankowe. Warstwa HR gwarantuje sprężystość i wytrzymałość, natomiast Viscoelastic jest odpowiedzialna za idealnie dopasowanie do kształtu ciała. Każdy model jest dostępny w rozmaitych wariantach dotyczących twardości, co pozwala na dobór idealnego produktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl